levý boční banner
levý boční banner


PRO ŽÁKY A STUDENTY

Ahoj,
vítáme tě na stránkách unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000.

Jsme rádi, že tě tento projekt zaujal. Na těchto stránkách nalezneš celou řadu fotografií z programů, které jste se školou již navštívili nebo teprve navštívíte. Můžeš si tu také stáhnout tapety na plochu tvého počítače, spořiče, podívat se na remixy, nebo poslat někomu e-pohlednici. Věříme, že na našich stránkách nalezneš celou řadu zajímavých informací nejen o projektu.

PLANETA ZEMĚ 3000 NA INTERNETU
V kontaktu s námi můžeš být i prostřednictvím sociální sítě Facebook, staň se naším fanouškem a můžeš si prohlédnout další fotografie ze všech doposud uváděných projekcí, videa, reagovat na zveřejněné novinky či zápisky z cest expedičního týmu, napsat nám aktuální komentář k našemu programu, sdílet veškerý obsah se svými kamarády a stále vědět, co je u nás nového. Videosekvence z našich projekcí nalezneš i na našem YouTube kanálu, kde se můžete stát jeho odběratelem. Neuteče ti tak žádné nově vložené video. Prohlížej si, komentuj je, sdílej a především se bav:)

FB   YouTube logo

 

Planeta Země 3000 se skládá z jednotlivých vzdělávacích programů, jejichž prezentace probíhají ojedinělou formou - multimediální projekcí poutavých fotografií a videosekvencí čtyřmi data projektory (diváci vidí tři obrazy vedle sebe, 4. data projektorem promítáme video sekvence ve Full HD kvalitě, v rozlišení 1920x1080 a formátu 16:9) v kombinaci s doprovodnými autentickými zvuky, hudbou a naživo komentovaným výkladem. Naše programy jsou tak díky tomu velmi dynamické a poutavé. Více informací nalezneš v sekci O projektu.

 

 

JAKÝ PROGRAM PRÁVĚ PROMÍTÁME?
V současné době promítáme program s názvem "MYANMAR - divoká cesta do barmské říše". V patnáctém dílu projektu Planeta Země 3000 se společně vydáváme do tajuplné Barmy, tedy do země, která byla po desítky let z velké části uzavřena okolnímu světu. Mnohé její lokality jsou přístupné stále ještě na základě speciálního povolení barmské vlády. Na terénních motorkách vyrazíme daleko od civilizace do nitra horského deštného lesa. Budeme pátrat po vesnicích pavoučích žen, které si své tváře zdobí tetováním. Vydáme se i po stopách královny jihoasijských tropických deštných lesů a jednoho z nejdelších hadů světa krajty mřížkované. Poznáme život tzv. mořských cikánů, navštívíme jednu z pro nás obtížně uvěřitelných pohřebních ceremonií, prohlédneme si nejkrásnější pláže jihovýchodní Asie. Pochutnáme si i na nejedné barmské specialitě. Během naší společné cesty zažijeme nevšední dobrodružství a opět dojdeme nejednoho poznání. Společně zažijeme Barmu v její nejčistší podobě.

Papoušek ara 

 DÍKY VAŠEMU OBROVSKÉMU ZÁJMU SE PROJEKT PLANETA ZEMĚ 3000 STAL NEJVĚTŠÍM VZDĚLÁVACÍM PROJEKTEM V HISTORII ČESKÉ REPUBLIKY!VYHLEDÁVÁNÍ
 
26.04.2018, čtvrtek

Myanmar – divoká cesta do barmské říše
Zajímavost dne
Víte, že naše projekce každoročně navštíví více než 150 středních odborných škol a obchodních akademií? Projekt Planeta Země 3000 totiž velmi příjemnou formou rozšiřuje všeobecný přehled, který by měl mít každý středoškolák a je tak vhodnou alternativou za často ne moc přínosná filmová představení.
Koktejl
Novinky
V současné době uvádíme v pořadí 15. program projektu s názvem "Myanmar - divoká cesta do barmské říše".

Foto dne
Základní tábor pod Mt. Everestem
Anketa
Které téma se vám v programu "Myanmar - divoká cesta do barmské říše" líbilo nejvíc?
Pavoučí ženy
        42%
Cesta do pralesa za krajtou
        23%
Buddhismus
        8%
Monzuny
        8%
Mokenové
        19%